IT risinājumi 2 - Datakom
image

Nutanix

Nutanix ir hiperkonverģences (Hyperconverged) risinājums, kuru ir novērtējuši un kam uzticas vairāk nekā 19500 lielāko pasaules uzņēmumu. Arī maģiskajā Gartner kvadrantā (Gartner Magic Quadrant) Nutanix tiek attēlots kā industrijas līderis visās kategorijās. Viena no spēcīgākajām Nutanix īpašībām ir spēja nodrošināt publiskā mākoņa vienkāršību un pieejamību ar privātā mākoņa veiktspēju, drošību un kontroli. Neatkarīgi no tā, vai infrastruktūra ir izvietota jūsu datu centrā vai hibrīdvidē, jūs varat radīt tieši tādu mākoni, kādu vēlaties, izmantojot vienotu pārvaldību, vienkāršību, viedu automatizāciju un augstu pieejamību. Tāpat Nutanix nodrošina modernu un viegli saprotamu konteinerizācijas platformu un integrāciju ar lielākajiem pasaules publiskajiem mākoņiem. Neatkarība no infrastruktūras ražotāja piedāvā nebijušas iespējas investīciju aizsardzībai nākotnē, kas ļauj jums būt drošiem par pareizo lēmumu, izvēloties Nutanix.

Nutanix Test Drive

www.nutanix.com

Hyperconverged infrastructure

Private cloud

Hyperconverged

image

Aruba

Networking

Aruba Networks ir vadošais nākamās paaudzes tīkla piekļuves risinājumu piegādātājs uzņēmumiem. Neatkarīgi analītiķi ir vairākkārt atzinuši Aruba kā līderus tādās kategorijās kā Wi-Fi 6, komutācija, programmdefinētu tīklu izveide un vizionāru datu centru tīklošana. Pasaulē lielākie uzņēmumi paļaujas uz Aruba risinājumiem, lai nodrošinātu drošu, ar mākslīgo intelektu darbināmu pakalpojumu platformu uzņēmumā, tā filiālēs un datu centros, nodrošinot attālinātu darba vidi saviem darbiniekiem.

image
IBM FlashSystem

IBM Storage


Augstas veiktspējas un funkcionalitātes risinājumi, kas padara gan tradicionālas, gan hibrīdveida infrastruktūras datu glabāšanu vienkāršu un pieejamu katram uzņēmumam. IBM Storage disku glabātuvju portfelis sastāv no modeļiem, kas izstrādāti, lai apstrādātu pieprasījumus pie jebkuras lietojumprogrammu noslodzes un jebkādas lietotāju vai sistēmu ģenerētas darbplūsmas. Katrs risinājums nāk ar iebūvētu inteliģenci, kas nepieciešama, lai vienkāršotu hibrīdvides infrastruktūras izveidošanu un pārvaldību. IBM FlashSystem krātuve nodrošina augstu sistēmas pieejamību un datu drošības funkcijas, kas ietver non-disruptive datu migrāciju, Remote Mirroring, izmantojot IBM HyperSwap tehnoloģiju, kā arī 99,9999 % pieejamību, datu šifrēšanu un IBM DRAID tehnoloģiju, kas samazina disku atjaunošanu vairākas reizes, salīdzinot ar tradicionālajiem RAID risinājumiem.

IBM Interactive Product Tour Catalog

IBM FlashSystem

IBM FlashSystem Overview

image

Drošības novērtējums

Drošības novērtējums ir pakalpojums, kura laikā Datakom drošības eksperti intervē jūsu darbiniekus, skenē infrastruktūru un informācijas sistēmas, meklējot ievainojamības, pārbauda datortīkla, serveru, galiekārtu un publisko resursu drošību jūsu uzņēmumā, izvērtē, cik lielā mērā uzņēmums ir spējīgs atjaunot darbību nopietnu incidentu gadījumā. Procesu, pārvaldības un dokumentācijas faktiskais novērtējums sniedz atbildi uz to, cik lielā mērā jūsu organizācijas informācijas drošības briedums atbilst labai praksei, ISO 27001 standartam, nozares prasībām, Ministru kabineta noteikumiem vai personas datu aizsardzības regulas prasībām. Rezultātā jūs saņemsiet pārskatāmu ziņojumu, skaidras rekomendācijas, kā mazināt konstatētos riskus, kā arī attīstības plānu informācijas drošības un pārvaldības optimizācijai.

image
Citrix

Ērta piekļuve jūsu lietojumprogrammām un datiem no jebkuras ierīces jebkurā diennakts laikā neatkarīgi no tā, kur tobrīd atrodaties. Mūsdienu sabiedrībā un darba vidē šis nu jau ir standarts. Darbiniekiem ir jābūt mobiliem un neatkarīgiem.

Lietojumprogrammu virtualizācija un darba vide mākonī ir nākamais solis darba paradumu revolūcijā. Tās būtība – iespēja virtuāli piekļūt savai darbvirsmai un lietojumprogrammām un pieslēgties korporatīvajiem datiem pēc pieprasījuma neatkarīgi no tā, kādu ierīci lietojat. Virtuāls darba stils, elastība, biznesa nepārtrauktība un mobilitāte ir būtiskākie šāda risinājuma lietotāju ieguvumi.

image

HP datortehnika

HP datortehnika  savu datortehnikas klāstu ir pilnveidojuši un attīstījuši jau vairākas desmitgades, kā rezultātā ir izveidots datortehnikas piedāvājums, kas spēs apmierināt pat visprasīgākā klienta vēlmes. HP inc. produktu klāstā ietilpst ne tikai portatīvie un stacionārie datori, bet arī printeri un to serviss. Portatīvo datoru sērija ProBook un EliteBook, kā arī jaudīgie ZBook klases portatīvie datori ļauj nodrošināt ātru, ērtu un mobilu darbu neatkarīgi no tā, no kuras vietas strādājat. Savukārt darbiniekiem birojos piedāvājumā ir ProDesk, EliteDesk un Z Workstation stacionārie datori, kas nodrošinās ātru un jaudīgu ikdienas darbu birojā.

HP inc. ir viens no lielākajiem datortehnikas tirgotājiem pasaulē ar 20 % tirgus daļu¹. Datortehnika ir augstas kvalitātes, videi draudzīga un ar lielu veiktspēju un darbības ilgumu, kā arī ar elegantu dizainu. Iegādājoties HP datortehniku no Datakom, jūs iegūstat ne tikai augstākās kvalitātes datortehniku, bet arī profesionālu un sertificētu speciālistu konsultācijas un palīdzību. Datakom ir viens no HP inc. servisa centriem Latvijā, kas nodrošina garantijas apkalpošanu visiem HP datortehnikas lietotājiem. HP inc. un Datakom kopīgā vīzija ir piedāvāt datortehniku, kas padara labāku dzīvi visiem – ikvienam cilvēkam, ikvienam uzņēmumam un ikvienai sabiedrībai visā pasaulē.

Press Release
www.hp.com

IT risinājumu atbalsts
Spiediet uz pogas “Sazinies ar mums” un sekojiet instrukcijai, lai mēs pēc iespējas ātrāk varam jums palīdzēt.
Sazinies ar mums
Sazinies ar mums
Sazinies ar mums! Atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem un piedāvāsim risinājumu.
x


  x
  Lai lejupielādētu failu, aizpildiet formu!
  Aizpildot šo formu, Jūs piekrītiet datakom.lv privātuma politikai
  check
  Paldies, forma veiksmīgi nosūtīta!
  Failam vajadzētu atvērties jaunā logā.
  Gadījumā, ja Jums nesanāca lejupielādēt failu, lūdzu, sazinaties ar mums.