Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
IT Risinājumi

Protams, mēs interesējamies par jaunumiem IT infrastruktūras aprīkojuma ziņā. Taču galvenais ir prast izvēlēties pareizo tehnoloģiju un zināšanas, kā to visu apvienot tā, lai šis kopums sniegtu nenovērtējamus ieguvumus jūsu uzņēmumam gan šobrīd, gan turpmākajos gados. Mēs esam arhitekti, kas veido efektīvas un jaudīgas infrastruktūras sistēmas, lai arī kurā nozarē jūs strādātu.

Pieteikties konsultācijai
Garantēta pakalpojuma kvalitāte
Desmitgades gūta pieredze
Testēšanas laboratorija
IT investīciju ienesīguma (ROI) analīze
24/7 palīdzības dienests
Mēs izstrādājam efektīvus risinājumus, kas sniedz rezultātus. Garantējam savu pakalpojumu kvalitāti un mūsu palīdzības dienesta atbalsts ir pieejams 24/7.
IT audits — mēs iepazīstam jūsu uzņēmumu
IT audits — mēs iepazīstam jūsu uzņēmumu. Pilns informācijas sistēmas vai infrastruktūras audits vai programmatūras salīdzināšana ar esošajām licencēm — mēs rūpīgi pārbaudīsim un reģistrēsim visu, lai izveidotu datubāzi, kas noderēs nākotnē.
Optimizācija — mēs zinām, kā uzlabot jūsu darbību
Neatkarīgi no tā, vai vēlaties paplašināt vai restrukturizēt sava uzņēmuma darbību, izveidot tā infrastruktūru no nulles vai arī tikai ietaupīt līdzekļus esošās IT ekosistēmas ietvaros, mēs jums palīdzēsim. Mēs noteiksim projekta apjomu, precizēsim paredzamos rezultātus, pārbaudīsim risinājumu mūsu laboratorijā un ieviesīsim to.
Attīstība — mēs rīkojamies proaktīvi
Mūsu darba mērķis ir panākt, lai tehnoloģijas nekādos gadījumos neradītu šķēršļus jūsu uzņēmuma attīstībai. Pieredzējuši klientu vadītāji analizē uzlabojumu un efektivitātes palielināšanas iespējas, kas sniegtu ieguvumus jūsu uzņēmumam.
Mēs vienmēr esam līdzās
Mēs lepojamies ar savu speciālistu komandu, kas ir viena no ilggadīgākajām un pieredzējušākajām mūsu valstī. Mūsu darbinieku pieredze ir gūta visu veidu un apjomu projektos un viņi nekad nepārstāj apgūt jaunas zināšanas, tādējādi nodrošinot pārdomātu lēmumu pieņemšanu un nemainīgi kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu Datakom klientiem.
Realizētie projekti
Datakom izstrādes nodaļas realizētie projekti
SIA Datakom ir uzvarējis konkurā modernizēt Iekšlietu ministijas informācijas centra SIRENE sistēmu.  Datakom komanda daļēji pārstrādāja 30% - 50% šīs sistēmas. Projekta termiņš - 18 mēneši. Mobilo sakaru operatora tīkla...
Ieguvumi biznesam ar Citrix un Nutanix risinājumiem
Cilvēki katru dienu izdomā dažādas inovācijas, lai atvieglotu savu dzīvi un dažādotu ikdienu. Bez šīs dziņas mums nebūtu ļoti daudz lietu, nemaz nerunājot par elektrības un motoru esamību. Pateicoties rūpniecības...
RAKUS - Medicīnas iekārtu uzskaites sistēma
Mūsdienu medicīnas iestādes ir bagātas ar daudz dažādiem sarežģītiem tehnoloģiskiem risinājumiem. Jo tālāk viss attīstās jo vairāk izmeklējumu, manipulāciju un citu medicīnas pakalpojumu tiek sniegšanai izmanto Medicīnas iekārtas. Jo lielāka...
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt