Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
IT Risinājumi

Protams, mēs interesējamies par jaunumiem IT infrastruktūras aprīkojuma ziņā. Taču galvenais ir prast izvēlēties pareizo tehnoloģiju un zināšanas, kā to visu apvienot tā, lai šis kopums sniegtu nenovērtējamus ieguvumus jūsu uzņēmumam gan šobrīd, gan turpmākajos gados. Mēs esam arhitekti, kas veido efektīvas un jaudīgas infrastruktūras sistēmas, lai arī kurā nozarē jūs strādātu.

Pieteikties konsultācijai
Garantēta pakalpojuma kvalitāte
Desmitgades gūta pieredze
Testēšanas laboratorija
IT investīciju ienesīguma (ROI) analīze
24/7 palīdzības dienests
Mēs izstrādājam efektīvus risinājumus, kas sniedz rezultātus. Garantējam savu pakalpojumu kvalitāti un mūsu palīdzības dienesta atbalsts ir pieejams 24/7.
IT audits — mēs iepazīstam jūsu uzņēmumu
Mēs apmeklēsim jūsu uzņēmumu, lai to iepazītu. Pilns informācijas sistēmas vai infrastruktūras audits vai programmatūras salīdzināšana ar esošajām licencēm — mēs visu skrupulozi pārbaudīsim un reģistrēsim, lai izveidotu zināšanu bāzi, kas ir nepieciešama turpmākajai rīcībai.
Optimizācija — mēs zinām, kā uzlabot jūsu darbību
Neatkarīgi no tā, vai vēlaties paplašināt vai restrukturizēt sava uzņēmuma darbību, izveidot tā infrastruktūru no nulles vai arī tikai ietaupīt līdzekļus esošās IT ekosistēmas ietvaros, mēs jums palīdzēsim. Mēs noteiksim projekta apjomu, precizēsim paredzamos rezultātus, pārbaudīsim risinājumu mūsu laboratorijā un ieviesīsim to.
Attīstība — mēs rīkojamies proaktīvi
Mūsu darba mērķis ir panākt, lai tehnoloģijas nekādos gadījumos neradītu šķēršļus jūsu uzņēmuma attīstībai. Pieredzējuši klientu vadītāji analizē uzlabojumu un efektivitātes palielināšanas iespējas, kas sniegtu ieguvumus jūsu uzņēmumam.
Mēs vienmēr esam līdzās
Mēs lepojamies ar savu speciālistu komandu, kas ir viena no ilggadīgākajām un pieredzējušākajām mūsu valstī. Mūsu darbinieku pieredze ir gūta visu veidu un apjomu projektos un viņi nekad nepārstāj apgūt jaunas zināšanas, tādējādi nodrošinot pārdomātu lēmumu pieņemšanu un nemainīgi kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu Datakom klientiem.
Realizētie projekti
RAKUS - Medicīnas iekārtu uzskaites sistēma
Mūsdienu medicīnas iestādes ir bagātas ar daudz dažādiem sarežģītiem tehnoloģiskiem risinājumiem. Jo tālāk viss attīstās jo vairāk izmeklējumu, manipulāciju un citu medicīnas pakalpojumu tiek sniegšanai izmanto Medicīnas iekārtas. Jo lielāka...
Vēlies uzdot jautājumu?
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt