IT risinājumi - Datakom

Datakom, sadarbojoties ar pasaules vadošajiem IT ražotājiem, piedāvā mūsdienīgus, efektīgus uz biznesa attīstību un nepārtrauktību orientētus risinājumus, kuros ievērotas visas 21. gs. vajadzības un prasības, nodrošinot labāko rezultātu.
Mūsu speciālistu komanda spēs piemeklēt tieši jūsu biznesam atbilstošāko risinājumu, to uzstādīs un pēc tam uzturēs, lai nodrošinātu jūsu biznesa IT procesu darbību un nepārtrauktību visaugstākajā līmenī

icon
Nutanix
Būvējiet savu privāto mākoni, pilnībā kontrolējot visas lietojumprogrammas un uzņēmuma datus. Transformējot savu IT infrastruktūru ar Datakom un Nutanix, jūs iegūstat iespēju ātri, ērti un elastīgi piešķirt IT resursus biznesa sistēmām un ļaut biznesam augt, neradot sastrēgumus IT infrastruktūrā.
Atvērt
icon
Aruba Networking
Mūsdienu tīkla infrastruktūra prasa rūpīgu plānošanu. Ar Aruba tīkla risinājumiem un Datakom speciālistu zināšanām šis uzdevums ir kļuvis vienkāršs un saprotams. Veidojiet mūsdienīgu tīkla infrastruktūru, kas piemērota tam, lai tiktu galā ar šī brīža IT izaicinājumiem.
Atvērt
icon
IBM FlashSystem
Lai pārvaldītu, pārvietotu un uzglabātu lielus datu apjomus, vienlaikus saglabājot veiktspēju, datu integritāti, pieejamību un nodrošinot maksimālu drošību, nepieciešama mūsdienīga IT infrastruktūra. IBM FlashSystem nodrošina šādus risinājumus ikvienam uzņēmumam neatkarīgi no tā lieluma.
Atvērt
icon
Drošības novērtējums
Drošības novērtējums ir pakalpojums, kura laikā Datakom drošības eksperti intervē jūsu darbiniekus, skenē infrastruktūru un informācijas sistēmas, meklējot ievainojamības.
Atvērt
icon
HP datortehnika
HP datortehnika savu datortehnikas klāstu ir pilnveidojuši un attīstījuši jau vairākas desmitgades, kā rezultātā ir izveidots datortehnikas piedāvājums, kas spēs apmierināt pat visprasīgākā klienta vēlmes.
Atvērt
icon
Red Hat
Red Hat ir programmatūras uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pastāvēšanas vēsturi. Uzņēmums ir izveidojis tādus produktus kā Red Hat Enterprise Linux (RHEL), Openshift Container Platform un Ansible.
Atvērt
icon
Palo Alto Networks
Palo Alto Networks ir pasaules līderis tīkla drošības risinājumu jomā, kas izceļas ar inovatīvām tehnoloģijām un augstas klases drošības produktiem. Palo Alto XDR un Prisma Cloud, kopīgi nodrošina organizācijām spēcīgu un visaptverošu datu aizsardzību, ļaujot tām koncentrēties uz savas darbības galvenajiem uzdevumiem.
Atvērt
Attālinātais atbalsts
Saņemiet palīdzību, neatejot no sava datora. Spiediet uz pogas “Atvērt” un sekojiet instrukcijai, lai mēs pēc iespējas ātrāk varam jums palīdzēt.
Atvērt
Sazinies ar mums
Sazinies ar mums! Atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem un piedāvāsim risinājumu.
x


  x
  Lai lejupielādētu failu, aizpildiet formu!
  Aizpildot šo formu, Jūs piekrītiet datakom.lv privātuma politikai
  check
  Paldies, forma veiksmīgi nosūtīta!
  Failam vajadzētu atvērties jaunā logā.
  Gadījumā, ja Jums nesanāca lejupielādēt failu, lūdzu, sazinaties ar mums.