Nutanix - Datakom

 

 

 

 

 

 

Nutanix ir hiperkonverģences (Hyperconverged) risinājums, kuru ir novērtējuši un kam uzticas vairāk nekā 19500 lielāko pasaules uzņēmumu. Arī maģiskajā Gartner kvadrantā novērtējumā (Gartner Magic Quadrant) Nutanix tiek attēlots kā industrijas līderis visās kategorijās. Viena no spēcīgākajām Nutanix īpašībām ir spēja nodrošināt publiskā mākoņa vienkāršību un pieejamību ar privātā mākoņa veiktspēju, drošību un kontroli. Neatkarīgi no tā, vai infrastruktūra ir izvietota jūsu datu centrā vai hibrīdvidē, jūs varat radīt tieši tādu mākoni, kādu vēlaties, izmantojot vienotu pārvaldību, vienkāršību, viedu automatizāciju un augstu pieejamību. Tāpat Nutanix nodrošina modernu un viegli saprotamu konteinerizācijas platformu un integrāciju ar lielākajiem pasaules publiskajiem mākoņiem. Neatkarība no infrastruktūras ražotāja piedāvā nebijušas iespējas investīciju aizsardzībai nākotnē, kas ļauj jums būt drošiem par pareizo lēmumu, izvēloties Nutanix.

Nutanix risinājumu uzturēšana

 

Atvieglojiet savu ikdienu ar Nutanix vēl vairāk! Mēs nodrošinām savu ekspertīzi arī Nutanix risinājumu uzturēšanā, aptverot visu, sākot no aparatūras un programmatūras atjauninājumiem, klasteru un rezerves kopiju uzraudzībai, kļūdu diagnostikai un risināšanai, līdz pat komunikācijas pārvaldību un  kļūdu pieteikšanas ražotājam. Mūsu proaktīvā pieeja nodrošina, ka Jūsu sistēmas vienmēr būs ar optimizēta un veiktspējīgas.
Sazinies, lai saņemtu nepārspējamu atbalstu!

Attālinātais atbalsts
Saņemiet palīdzību, neatejot no sava datora. Spiediet uz pogas “Atvērt” un sekojiet instrukcijai, lai mēs pēc iespējas ātrāk varam jums palīdzēt.
Atvērt
Sazinies ar mums
Sazinies ar mums! Atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem un piedāvāsim risinājumu.
x


  x
  Lai lejupielādētu failu, aizpildiet formu!
  Aizpildot šo formu, Jūs piekrītiet datakom.lv privātuma politikai
  check
  Paldies, forma veiksmīgi nosūtīta!
  Failam vajadzētu atvērties jaunā logā.
  Gadījumā, ja Jums nesanāca lejupielādēt failu, lūdzu, sazinaties ar mums.