HP datortehnika - Datakom

 

HP datortehnika

 

HP datortehnika  savu datortehnikas klāstu ir pilnveidojuši un attīstījuši jau vairākas desmitgades, kā rezultātā ir izveidots datortehnikas piedāvājums, kas spēs apmierināt pat visprasīgākā klienta vēlmes. HP inc. produktu klāstā ietilpst ne tikai portatīvie un stacionārie datori, bet arī printeri un to serviss. Portatīvo datoru sērija ProBook un EliteBook, kā arī jaudīgie ZBook klases portatīvie datori ļauj nodrošināt ātru, ērtu un mobilu darbu neatkarīgi no tā, no kuras vietas strādājat. Savukārt darbiniekiem birojos piedāvājumā ir ProDesk, EliteDesk un Z Workstation stacionārie datori, kas nodrošinās ātru un jaudīgu ikdienas darbu birojā.

HP inc. ir viens no lielākajiem datortehnikas tirgotājiem pasaulē ar 20 % tirgus daļu¹. Datortehnika ir augstas kvalitātes, videi draudzīga un ar lielu veiktspēju un darbības ilgumu, kā arī ar elegantu dizainu. Iegādājoties HP datortehniku no Datakom, jūs iegūstat ne tikai augstākās kvalitātes datortehniku, bet arī profesionālu un sertificētu speciālistu konsultācijas un palīdzību. Datakom ir viens no HP inc. servisa centriem Latvijā, kas nodrošina garantijas apkalpošanu visiem HP datortehnikas lietotājiem. HP inc. un Datakom kopīgā vīzija ir piedāvāt datortehniku, kas padara labāku dzīvi visiem – ikvienam cilvēkam, ikvienam uzņēmumam un ikvienai sabiedrībai visā pasaulē.

 

Press Release
www.hp.com

 

Attālinātais atbalsts
Saņemiet palīdzību, neatejot no sava datora. Spiediet uz pogas “Atvērt” un sekojiet instrukcijai, lai mēs pēc iespējas ātrāk varam jums palīdzēt.
Atvērt
Sazinies ar mums
Sazinies ar mums! Atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem un piedāvāsim risinājumu.
x


  x
  Lai lejupielādētu failu, aizpildiet formu!
  Aizpildot šo formu, Jūs piekrītiet datakom.lv privātuma politikai
  check
  Paldies, forma veiksmīgi nosūtīta!
  Failam vajadzētu atvērties jaunā logā.
  Gadījumā, ja Jums nesanāca lejupielādēt failu, lūdzu, sazinaties ar mums.