Palo Alto Networks - Datakom

Palo Alto Networks

 

Palo Alto Networks ir pasaules līderis tīkla drošības risinājumu jomā, kas izceļas ar inovatīvām tehnoloģijām un augstas klases drošības produktiem.

 

Palo Alto XDR (Extended Detection and Response) risinājums sniedz visaptverošu pieeju draudu atklāšanai un novēršanai. Šis risinājums ietver automātisku draudu analīzi – dati tiek apvienoti no vairākiem avotiem, lai iegūtu pilnīgu skatu par drošības notikumiem un ļauj efektīvi reaģēt uz draudiem. Palo Alto XDR izmanto arī mākslīgo intelektu, lai identificētu iepriekš nezināmus draudus un aizsargātu uzņēmuma IT infrastruktūru. Tāpat arī ir izstrādāta sistēma, lai samazinātu viltotu pozitīvo rezultātu skaitu un uzlabotu noteikšanas precizitāti.

 

Palo Alto Prisma Cloud ir rīks, kas nodrošina vairāku mākoņu drošību vienotā platformā. Tas ļauj uzņēmumiem kontrolēt datu drošību, identificēt riskus un īstenot politikas visā mākoņu infrastruktūrā. Prisma Cloud sniedz pilnīgu pārredzamību pār mākoņa resursu izmantošanu un palīdz novērst drošības pārkāpumus, pielāgojoties mainīgajiem draudiem.

 

Abi risinājumi, Palo Alto XDR un Prisma Cloud, kopīgi nodrošina organizācijām spēcīgu un visaptverošu datu aizsardzību, ļaujot tām koncentrēties uz savas darbības galvenajiem uzdevumiem, neuztraucoties par informācijas drošību.

 

Vairāk par Palo Alto Networks uzzini:

XDR 

Prisma Cloud

 

Attālinātais atbalsts
Saņemiet palīdzību, neatejot no sava datora. Spiediet uz pogas “Atvērt” un sekojiet instrukcijai, lai mēs pēc iespējas ātrāk varam jums palīdzēt.
Atvērt
Sazinies ar mums
Sazinies ar mums! Atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem un piedāvāsim risinājumu.
x


  x
  Lai lejupielādētu failu, aizpildiet formu!
  Aizpildot šo formu, Jūs piekrītiet datakom.lv privātuma politikai
  check
  Paldies, forma veiksmīgi nosūtīta!
  Failam vajadzētu atvērties jaunā logā.
  Gadījumā, ja Jums nesanāca lejupielādēt failu, lūdzu, sazinaties ar mums.