Red Hat - Datakom

 

Red Hat ir programmatūras uzņēmums ar vairāk nekā 30 gadu pastāvēšanas vēsturi. Datakom ir Red Hat Premier līmeņa partneris ar lielu pieredzi un sertificētiem tehniskajiem speciālistiem.

Uzņēmums ir izveidojis tādus produktus kā Red Hat Enterprise Linux (RHEL), Openshift Container Platform un Ansible.

 

OpenShift Container Platform ir konteineru orķestrēšanas platforma ar funkcionalitāti programmatūras izstrādei, drošības nodrošināšanai un infrastruktūras administrācijai, kas ļauj vairākām komandām efektīvāk darboties vienā platformā. Platformas stiprā puse ir hibrīdā mākoņa (hybrid cloud) infrastruktūras atbalsts, kas atvieglo vairākos datu centros vai mākoņos izvietotu risinājumu administrāciju.

 

RHEL ir pasaulē vadošā enterprise līmeņa Linux operētājsistēma, kurā ir iestrādātas unikālas drošības funkcijas, kā arī paplašinājumi, kas ļauj efektīvāk pārvaldīt lielu instalāciju skaitu. Operētājsistēmas funkcionalitāti papildina tādi rīki kā Red Hat insights, kas analizē infrastruktūru un sniedz vērtīgus padomus tās darbības un drošības uzlabošanai, kā arī migrāciju asistents, kas atvieglo pāreju no citas operētajsistēmas un ļauj paredzēt un novērst potenciālos pārejas riskus.

 

Red Hat izstrādāto risinājumu priekšrocības ir ērtība to lietošanā, augsti drošības standarti un savstarpējās integrācijas līmenis. Tāpat arī tiek piedāvātas papildus iespējas, ja tiek izmantoti vairāki Red Hat risinājumi.

Sīkāk par Red Hat risinājumiem:

OpenShift

RHEL

RED HAT risinājumu uzturēšana
Datakom ir ilggadēja pieredze ar Red Hat produktiem, to implementēšanu – infrastruktūras izstrāde un ieviešana, pielāgošanu katra klienta unikālajām vajadzībām, un ilgtermiņa uzturēšanu. Uzturēšanā piedāvājam plašu kombināciju klāstu atbilstoši katra klienta vēlmē un prasībām, sākot no operētājsistēmu un programmnodrošinājuma regulāras atjaunināšanas, aktīva monitoringa, kļūdu diagnostikas līdz pat tehniskajam atbalsta klātienē un klienta esošo sistēmu pārvaldības un uzturēšanas pārņemšanas.

Attālinātais atbalsts
Saņemiet palīdzību, neatejot no sava datora. Spiediet uz pogas “Atvērt” un sekojiet instrukcijai, lai mēs pēc iespējas ātrāk varam jums palīdzēt.
Atvērt
Sazinies ar mums
Sazinies ar mums! Atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem un piedāvāsim risinājumu.
x


  x
  Lai lejupielādētu failu, aizpildiet formu!
  Aizpildot šo formu, Jūs piekrītiet datakom.lv privātuma politikai
  check
  Paldies, forma veiksmīgi nosūtīta!
  Failam vajadzētu atvērties jaunā logā.
  Gadījumā, ja Jums nesanāca lejupielādēt failu, lūdzu, sazinaties ar mums.