Sīkdatņu politika - Datakom

Šī interneta lapa (turpmāk – Vietne) pieder un to uztur SIA “Datakom”, reģistrācijas numurs: 40103142605, juridiskā adrese Malduguņu iela 2,Mārupe, LV – 2167, Latvija (turpmāk – Datakom vai Mēs).

 

Par sīkdatnēm

 

Sīkdatne neliela izmēra teksta datne, ko Vietnes serveris pārsūta apmeklētāja (Jūsu) pārlūkprogrammai (piemēram, Firefox, Google Chrome vai Safari), lai tā to saglabātu lietotāja ierīces (piemēram, datora, planšetes vai mobilā tālruņa) iekšējā atmiņā. Sīkdatnes galvenais mērķis ir atpazīt ierīci, ar kuru apmeklētājs piekļūst tīmekļa vietnei, tādējādi nodrošinot tīmekļa vietnes saturu, kas īpaši pielāgots katram tīmekļa vietnes apmeklētājam, kā arī sniegt statistiku Vietnes īpašniekam, kas ļauj papildus uzlabot Vietnes darbību.

 

Datakom izmantotās sīkdatnes

 

Mēs Vietnē izmantojam un varam  izmantot šādas pirmās personas sesijas un pastāvīgās sīkdatnes šādiem mērķiem:

 • Tehniskās sīkdatnes (ROUTEID, JSESSIONID) – to mērķis ir nodrošināt tīmekļa vietnes darbību un funkcionalitāti, lai tīmekļa vietnes izvēlnes un funkcijas darbotos pareizi. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietnes darbība nav iespējama.
 • Funkcionālās sīkdatnes ([siteprefix]_cookie,sfrmap, sfrsvc,has_js, SESS<random hash>) – to mērķis ir padarīt tīmekļa vietnes lietošanu ērtāku. Šīs sīkdatnes nav primāri nepieciešamas tīmekļa vietnes funkcionēšanai, bet padara tīmekļa vietnes lietošanu ērtāku un personalizētāku, kā arī nodrošina meklēšanas rīka darbību tīmekļa vietnē.
 • Šajā tīmekļa vietnē izmanto vai var tikt izmantotas arī šādas trešo personu sesijas un pastāvīgās sīkdatnes:
  Analītiskās sīkdatnes (utma, utmb, utmc, utmz) – Datakom izmanto Google Analytics rīku, lai statistikas vajadzībām iegūtu informāciju par tīmekļa vietnes unikālo apmeklējumu skaitu, katra tīmekļa vietnes apmeklētāja pavadīto laiku tīmekļa vietnē, noteiktu apskatītās tīmekļa vietnes sadaļas, u.tml. Vairāk informācijas par Google Analytics rīku un to izmantotajām sīkdatnēm ir pieejama šeit.
  Google kartes sīkdatnes (NID, PREF) – šīs sīkdatnes reģistrē Google karšu izmantošanu Datakom tīmekļa vietnē. Google konfidencialitātes politika ir pieejama šeit.
  Youtube sīkdatnes (VISITOR_INFO1_LIVE, use hitbox) – šo sīkdatņu mērķis ir apkopot anonīmu statistiku par Datakom izvietotajiem video materiāliem YouTube tīmekļa vietnē. Google konfidencialitātes politika ir pieejama šeit.
  AddThis sīkdatnes (atuvc, atuvs) – AddThis var saglabāt sīkdatnes Jūsu ierīces pārlūkprogrammā, kas nepieciešamas, lai dalītos ar Datakom tīmekļa vietnes saturu sociālajos tīklos (piemēram, Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube, Flickr, u.tml.) vai lai izveidotu piekļuves statistiku. Šo sīkdatņu esamība, skaits un statuss var būt atkarīgs no tā, kā Jūs izmantojat attiecīgos sociālos tīklus pirms Datakom tīmekļa vietnes apmeklējuma vai tā laikā. Mēs Jūs lūdzam ņemt vērā šo sociālo tīklu sīkdatņu pārvaldības noteikumus attiecīgajās tīmekļa vietnēs. AddThis privātuma politika ir pieejama šeit.

 

Kā atteikties no sīkdatnēm?

 

Ja Jūs nevēlaties, lai Jūsu ierīcē tiktu saglabātas Vietnes vai šajā Sīkdatņu politikā norādīto trešo personu sīkdatnes, Jums ir iespēja atteikties no sīkdatņu saņemšanas un saglabāšanas Jūsu ierīces pārlūkprogrammā.
Lūdzam ņemt vērā, ka, atsakoties no sīkdatņu saņemšanas, Vietnes lietošana var tikt apgrūtināta.

Šī Politika ir spēkā no 2023.gada 12.oktobra

Sazinies ar mums
Sazinies ar mums! Atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem un piedāvāsim risinājumu.
x


  x
  Lai lejupielādētu failu, aizpildiet formu!
  Aizpildot šo formu, Jūs piekrītiet datakom.lv privātuma politikai
  check
  Paldies, forma veiksmīgi nosūtīta!
  Failam vajadzētu atvērties jaunā logā.
  Gadījumā, ja Jums nesanāca lejupielādēt failu, lūdzu, sazinaties ar mums.