Datakom sadarbība ar Alberta koledžu! - Datakom
bg_element

Datakom sadarbība ar Alberta koledžu!

27.
Oct
Sadarbība ar SIA Datakom pilnveidos Alberta koledžas studentu IT kompetences
Alberta koledžas direktore Vita Vežanova un IT kompānijas Datakom valdes loceklis Jānis Čupriks parakstījuši abu uzņēmumu sadarbības līgumu. Vienošanās paredz prakses iespējas koledžas studentiem, Datakom speciālistu dalību vieslekcijās, radošajās darbnīcās un citos studiju pasākumos, kā arī IT studentu kvalifikācijas darbu recenzēšanā un valsts pārbaudījumu komisijās. Savukārt sadarbības partnera darbiniekiem un viņu bērniem būs iespēja studēt Alberta koledžā ar 20% atlaidi studiju maksai.
Datakom ir viens no pieredzes bagātākajiem IT uzņēmumiem Latvijā, dibināts 1994. gadā, un savā pastāvēšanas laikā ir radījis daudz inovatīvu risinājumu, noslēdzis partnerības līgumus ar pasaules vadošajiem IT infrastruktūru ražotājiem un ticis galā ar neskaitāmiem uzņēmumu informācijas tehnoloģiju izaicinājumiem.
“Sadarbība ar Datakom ekspertiem ļaus mūsu studentiem iegūt gan aktuālas teorētiskās zināšanas, gan neatsveramas praktiskās iemaņas, kas nākotnē būs vitāli nepieciešamas profesionālajā darbībā. Mums ir svarīgi, ko sasniegs mūsu absolventi, tāpēc studiju procesā iesaistām visaugstākās raudzes profesionāļus,” līguma parakstīšanu komentē koledžas direktore Vita Vežanova.
“Mēs pārzinām nozares aktualitātes, savukārt izglītības iestādei ir resursi un zināšanas piegādāt tās nākamajiem absolventiem. Šī iniciatīva ļaus savienot teorētiskās prasmes ar šodien nepieciešamajām un aktuālajām praktiskajām iemaņām, kas nepieciešamas darba tirgū. Esam priecīgi un jūtamies sociāli atbildīgi uzsākot šo projektu, ceram uz abpusēju pienesumu sabiedrības izglītošanā,” tā Datakom valdes loceklis Jānis Čupriks.
Alberta koledža dibināta 2001. gadā un ir valsts akreditēta augstākās izglītības iestāde, kas īsteno pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas dažādās darba tirgū pieprasītās specialitātēs.
Jānis un Albera koledža!

Jums varētu interesēt arī šie raksti

news_image
19.
Dec
Datakom sveic Ziemassvētkos!
news_image
23.
Nov
Datakom 29. dzimšanas dienas svinības!
news_image
21.
Nov
Datakom svin 29. dzimšanas dienu!
Sazinies ar mums
Sazinies ar mums! Atbildēsim uz visiem jums interesējušiem jautājumiem un piedāvāsim risinājumu. Visi kontakti


  Sazinies ar mums
  Sazinies ar mums! Atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem un piedāvāsim risinājumu.
  x


   x
   Lai lejupielādētu failu, aizpildiet formu!
   Aizpildot šo formu, Jūs piekrītiet datakom.lv privātuma politikai
   check
   Paldies, forma veiksmīgi nosūtīta!
   Failam vajadzētu atvērties jaunā logā.
   Gadījumā, ja Jums nesanāca lejupielādēt failu, lūdzu, sazinaties ar mums.