Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Uzturēšana

Mūsu pamata, paplašinātās un augstākās kategorijas infrastruktūras uzturēšanas programmas ir vērstas uz to, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma netraucētu darbību. Mēs izvērtēsim jūsu uzņēmuma prasības un resursus, lai skaidri noteiktu uzturēšanas vajadzības — mūsu uzraudzībā tiks nodrošināta jūsu uzņēmuma IT aprīkojuma, programmatūras, drošības un datu krātuves sistēmu, kā arī disku masīvu uzturēšana darba kārtībā.

 

Attālināts atbalsts

Pieteikties konsultācijai
24/7 palīdzības dienests
365 dienas gadā
Garantēta pakalpojuma kvalitāte
ISO/IEC 9000 un ISO 27001
Mēs piedāvājam jūsu vajadzībām atbilstošus uzturēšanas planus, kas ir vērsti uz to, lai nodrošinātu jūsu uzņēmuma netraucētu darbību.
Ātri un precīzi
Par iespējamiem sarežģījumiem varat paziņot, pēc izvēles izmantojot e-pastu, tālruni vai tīmekļa vietni, un saņemsiet ātru un kompetentu atbildi. Mēs piedāvājam iespējamo IT sarežģījumu novēršanu kā attālināti, tā arī uz vietas objektā.
Palīdzības dienests, pieejams visu diennakti, 7 dienas nedēļā
Ziņojums par jūsu problēmu (latviešu, angļu vai krievu valodā) tiks nekavējoties izskatīts un klasificēts. Četru stundu laikā no ziņojuma iesniegšanas jums tiks sniegta informācija par problēmas novēršanas termiņu — parasti mūsu inženieri par to parūpēsies nākamajā darba dienā.
Kritiskās sistēmas
Ja jūsu uzņēmuma specifikas dēļ ir nepieciešama vēl ātrāka problēmu novēršana, mēs izstrādāsim uzturēšanas plānu atbilstoši jūsu vajadzībām. Mūsu pieredzējušo inženieru komanda ir gatava nekavējoties apstrādāt palīdzības pieprasījumus jebkurā laikā, jebkurā dienā.
Vienkāršs sekojums
Mēs norīkosim kādu no mūsu speciālistiem kā atbildīgo personu par jūsu problēmas novēršanu. Un jums pastāvīgi tiks sniegta informācija — mēs nodrošinām savlaicīgu informācijas sniegšanu klientiem par problēmas risinājuma statusu, izmantojot palīdzības dienesta tīmekļa portālu, e-pastu vai tālruni.
HITSM platformas pakalpojumi
HITSM ir Datakom IT infrastruktūras un pakalpojumu pārvaldības platforma, kas radīta, lai uzņēmumiem un organizācijām nodrošinātu vienotu un ērtu IT infrastruktūru pārvaldību. HITSM ir īpaši piemērots risinājums heterogenām infrastruktūrām, ja...
Vēlies uzdot jautājumu?
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt