Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Uzvrētāja
Noslēdzies konkurss “Mans mājas birojs”!
22/02/2021

IT kompānija Datakom:attālinātā darba nākotne būs automatizēti servisi lietotāja digitālajiem rīkiem

Ir noslēdzies Latvijas IT kompānijas Datakom sadarbībā ar virtuālās darba vides risinājumu izstrādātāju Citrix un tā izplatītāju Latvijā ARROW rīkotais konkurss www.mansmajasbirojs.lv par mājas biroja iekārtošanu attālinātajam darbam. Darbs no mājām pandēmijas laikā par darba organizācijas formu ir kļuvis piespiedu kārtā, taču tas nekur nezudīs un būs aktuāls arī pēc Covid, uzskata Datakom eksperti.

Datakom valdes loceklis Jānis Čupriks: “Atkopšanās no krīzes būs vienlaikus izaicinājums un iespēja darba devējiem. Tieši IT jomā ar minimāliem finansiāliem resursiem var sasniegt vairākus mērķus: pirmkārt, izmērāmu un audzējamu produktivitāti, strādājot attālināti, tāpat ērtu un drošu piekļuvi svarīgajam. Fiziskās iekārtas var palīdzēt ergonomikai, taču ikdienas IT instrumenti būs visur vienādi neatkarīgi no tavas atrašanās vietas. Tāpēc par prioritāti kļūs rūpju brīvs darbs, kuru varēs nodrošināt automatizēti servisi lietotāja digitālajiem rīkiem.”

Attālinātais darbs ir ļāvis izpausties cilvēka individualitātei, un katrs tajā ir atradis savas priekšrocības. No attālinātā darba mīnusiem visi lietotāji izceļ divus būtiskākos – cilvēciskās komunikācijas trūkumu un tehnisko aspektu.

Daudzi izjūt dzīvās saskarsmes trūkumu ar kolēģiem, kādam reizēm pietrūkst arī pašdisciplīnas, tāpat, strādājot attālināti, ir daudz grūtāk novilkt robežas starp darbu un privāto laiku.

Savukārt, no tehniskā un ergonomikas viedokļa, visi atzīst problēmas ar ierobežoto telpu un datortehniku. Var secināt, ka attālinātajam darbam mājas apstākļos nepieciešams optimāls datoru skaits ģimenē, ātrdarbīgs interneta pieslēgums un lietotājiem draudzīga digitālā vide biznesa vajadzībām.

Latvijas IT kompānija Datakom paziņo, ka konkursa uzvarētājs, kurš savā īpašumā ieguvis portatīvo datoru HP EliteBook x360 1030 G7, ir skolotāja un māmiņa Līga Barkauska!!!

Konkursa rīkotāji saka sirsnīgu paldies visiem dalībniekiem par uzdrīkstēšanos!

Konkursa nedēļas uzvarētāju stāstus un speciālistu ieteikumus var lasīt https://www.tvnet.lv/section/5449

Dalies
Dalies
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt