Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Lietotāju pārvaldība

Pārvaldiet uzņēmuma lietotāju tīklu, nosakiet lietotāju tiesības un drošības pilnvaras, tikai dažas reizes noklikšķinot. Izmantojot mākoņtehnoloģijas neierobežotām izaugsmes iespējām un augstākai efektivitātei ar Active Directory, jūs atklāsiet jaunu vienkāršības līmeni lietotāju datu pārvaldībā.

Pieteikties konsultācijai
Microsoft „Gold Certified Partner”
Mākoņtestēšanas vide
24/7 palīdzības dienests
Kompetenti konsultanti
Vienkāršāka lietotāju pārvaldība nekā jebkad iepriekš. Mākoņdatņošana ir mūsu nākotne ar kuru Jūs labprāt iepazīstināsim.
Viss, kas nepieciešams lietotāju datu pārvaldībai, pieejams vienuviet
Izmantojiet standartizētu un centralizētu pieeju lietotāju tīkla pārvaldībai. Definējiet, kādām lietotnēm, datiem un resursiem katrs no lietotājiem var piekļūt, piemērojiet drošības protokolus un nosakiet iespēju strādāt no jebkuras darba stacijas birojā vai ārpus tā — jums vairs nav jāpielāgo katra stacija individuāli. Veiciet šīs visas darbības un darbinieku darba pārraudzību vienuviet.
Nosakiet apjomu un maksājiet par patērēto
Pateicoties jaunākajām mākoņdatošanas platformām, ikviens var ātri palielināt vai samazināt kapacitāti atbilstoši pieprasījumam, līdz ar to mainās arī izmaksas. Tādējādi šis pakalpojums kļūst pieejams arī mazākiem uzņēmumiem.
Pārbaudiet, pirms uzsākt
Tādas mākoņplatformas kā Microsoft Azure piedāvā ērtas testēšanas vides iespējas, tāpēc pirms izmaiņu veikšanas varat pārbaudīt, kā jūsu mākoņrisinājums darbosies. Esam pieredzējuši, kā pret mākoņrisinājumiem skeptiski noskaņotie kļūst par aizrautīgiem to piekritējiem — nešaubīgi varam teikt, ka spēsim pārliecināt arī jūs par fantastiskajiem ieguvumiem, ko sniedz mākoņdatošanas platformas.
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt