Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Kritiskās sistēmas

Mēs apzināmies, cik svarīga jūsu uzņēmumam ir pastāvīga piekļuve nepieciešamajai informācijai, resursiem un kapacitātei. Mēs nodrošinām pilnu infrastruktūras kritisko sistēmu atbalstam un netraucētai darbībai.

Pieteikties konsultācijai
24/7 palīdzības dienests
365 dienas gadā
Garantēta pakalpojuma kvalitāte
ISO/IEC 27000 & ISO 14001
Mēs nodrošinām netraucētu darību. Lai Jūsu informācija vienmēr būtu drošībā, mūsu ekspertu komanda ir gatava sniegt atbalstu 24/7
Visu diennakti, 7 dienas nedēļā, visu gadu
Nodrošinot pastāvīgu un drošu piekļuvi vitāli svarīgiem datiem vai sniedzot nepārtrauktu atbalstu loģistikas sistēmām ikvienā brīdī, ikvienā dienā, mēs nodrošinām klientu kritisko sistēmu netraucētu darbību.
Atkopšanas laiks — to nosakāt jūs
Mēs nodrošinām dažādus atkopšanas termiņus, atkarībā no klienta uzņēmuma specifikas. Mūsu inženieru komanda ir vienmēr gatava nākt palīgā un atrisināt problēmu, pat tikai dažu stundu laikā.
Cieša sadarbība ar ražotājiem
Lielām sistēmām problēmu novēršanas procesā bieži vien tiek iesaistīts aprīkojuma ražotājs. Mēs nodrošinām saziņu ar uzņēmumu iespējami īsākajā laikā, kā arī sniedzam precīzu informāciju, kas ir nepieciešama turpmākajai rīcībai.
Mēs vienmēr esam līdzās
Mēs lepojamies ar savu speciālistu komandu, kas ir viena no ilggadīgākajām un pieredzējušākajām mūsu valstī. Mūsu darbinieku pieredze ir gūta visu veidu un apjomu projektos un viņi nekad nepārstāj apgūt jaunas zināšanas, tādējādi nodrošinot pārdomātu lēmumu pieņemšanu un nemainīgi kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu Datakom klientiem.
Vēlies uzdot jautājumu?
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt