Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Kritiskās sistēmas

Mēs apzināmies, cik svarīga jūsu uzņēmumam ir pastāvīga piekļuve nepieciešamajai informācijai, resursiem un kapacitātei. Mēs nodrošinām pilnu infrastruktūras kritisko sistēmu atbalstam un netraucētai darbībai.

Pieteikties konsultācijai
24/7 palīdzības dienests
365 dienas gadā
Garantēta pakalpojuma kvalitāte
ISO 9001, ISO 14001 & ISO 27001
Mēs nodrošinām netraucētu darību. Lai Jūsu informācija vienmēr būtu drošībā, mūsu ekspertu komanda ir gatava sniegt atbalstu 24/7
Visu diennakti, 7 dienas nedēļā, visu gadu
Visu diennakti, 7 dienas nedēļā, visu gadu. Nodrošinot pastāvīgu piekļuvi vitāli svarīgiem datiem, mēs nodrošinām kritisko sistēmu netraucētu darbību.
Atkopšanas laiks — to nosakāt jūs
Mēs nodrošinām dažādus atkopšanas termiņus, atkarībā no klienta uzņēmuma specifikas. Mūsu inženieru komanda ir vienmēr gatava nākt palīgā un atrisināt problēmu, pat tikai dažu stundu laikā.
Cieša sadarbība ar ražotājiem
Lielām sistēmām problēmu novēršanas procesā bieži vien tiek iesaistīts aprīkojuma ražotājs. Mēs nodrošinām saziņu ar uzņēmumu iespējami īsākajā laikā, kā arī sniedzam precīzu informāciju, kas ir nepieciešama turpmākajai rīcībai.
Mēs vienmēr esam līdzās
Mēs lepojamies ar savu speciālistu komandu, kas ir viena no ilggadīgākajām un pieredzējušākajām mūsu valstī. Mūsu darbinieku pieredze ir gūta visu veidu un apjomu projektos un viņi nekad nepārstāj apgūt jaunas zināšanas, tādējādi nodrošinot pārdomātu lēmumu pieņemšanu un nemainīgi kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu Datakom klientiem.
RAKUS izvēlas mūsdienīgu IT infrastruktūru no DATAKOM
Rīgas Austrumu Klīniskā universitātes slimnīca ir viena no attīstītākajām medicīnas iestādēm Latvijā, ne tikai medicīnas jomā, bet arī īpaši vērš uzmanību uz tehnoloģiju un IT attīstību. Izvērtējot mūsdienu IT izaicinājumus,...
LORAF datu apstrādes un uzglabāšanas risinājums
Ventspils augstskola izsludināja atklātu konkursu, projektam, kas paredzēts jaunākās paaudzes radioteleskopu zemas frekvences antenu tīkla (LOFAR) stacijas datu reāllaika datu plūsmas apstrādei – datu saglabāšanai un saglabāto datu nolasīšanai. Lai...
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt