Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Kapacitāte

Galveno jūsu uzņēmuma darba lietojumprogrammu skaitļošanas kapacitātes nodrošināšana nozīmē savlaicīgu plānošanu. Uzticieties mums, un mēs palīdzēsim jums prognozēt uzņēmuma attīstībai nepieciešamos nosacījumus, lai nepieļautu, ka IT bremzē jūsu uzņēmuma darbību.

Pieteikties konsultācijai
Efektīvi risinājumi
Sertificēti konsultanti
Vairāku piegādātāju partneris
24/7 palīdzības dienests
Jūsu uzņēmuma skaitļošanas kapacitāte vienmēr nodrošinās panākumus. Mūsu komanda palīdzēs izveidot IT infastruktūru atbilstoši uzņēmuma specifikai.
Mēs piedāvājam pilna cikla risinājumu
Protams, visi jūsu uzņēmuma IT risinājumi ir savstarpēji saistīti — aparatūra, programmatūra, krātuve un kapacitāte. Uzticieties mums, un mēs izpētīsim, izveidosim, pārbaudīsim un integrēsim galīgo risinājumu jūsu uzņēmuma IT infrastruktūrā atbilstoši uzņēmuma specifikai.
IBM FlashSystem — jaudīgas iespējas jūsu uzņēmuma nākotnei
Jau divas desmitgade mēs esam vadošais uzņēmums krātuves sistēmu tirgū, un mēs zinām, kādas ir jaudīgo IBM atmiņas ierīču iespējas. IBM Flash krātuves risinājumi nodrošina darba efektivitāti un lielisku veiktspēju, strādājot ar patiesi masīviem datu apjomiem. Paveiciet vairāk, ieguldot mazāk.
Vai glabāt vai neglabāt mākonī?
Mākoņdatošanas platformas sniedz vēl vienu lielisku iespēju panākt papildu kapacitāti, kad vien tā ir nepieciešama, lieliskus funkcionalitātes rīkus, lietotnes, drošību ātrāk (dažkārt arī lētāk) par tradicionālajiem risinājumiem. Jums nav jāizvēlas starp savu uzņēmuma centru un mākoni. Apvienojiet abus, ja tas ir vispiemērotākais variants jūsu uzņēmuma modelim.
Cieša sadarbība ar lielākajiem zīmoliem
Mūsu komanda lepojas ar starptautiski sertificētiem konsultantiem, kuriem ir plašas zināšanas par to ražotāju produktu portfeļiem, ar kuriem mēs sadarbojamies — HP, IBM, Microsoft, Citrix un daudziem citiem. Gadu gaitā esam attīstījuši ciešas lietišķās attiecības ar partneriem, kā arī pilnībā spējam izstrādāt konkrētām vajadzībām atbilstošus risinājumus.
Vēlies uzdot jautājumu?
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt