Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Infrastruktūra

Kādi ir ieguvumi no jūsu infrastruktūras vai tās elementu nosūtīšanas uz mākoni? Nāciet pie mums uz konsultāciju, un mēs jums pastāstīsim par visām priekšrocībām, kādas varētu gūt jūsu uzņēmums, ņemot vērā tā prasības.

Pieteikties konsultācijai
Microsoft „Gold Certified Partner”
Mākoņtestēšanas vide
24/7 palīdzības dienests
Kompetenti konsultanti
Izmantojiet mākoņtehnoloģiju sniegtās iespējas kapacitātes un drošības uzlabošanai. Esat soli priekšā citiem, izmantojat māķoņa priekšrocības!
Apjomradītie ietaupījumi
Mākoņdatošanas platformas sniedz vēl vienu lielisku iespēju panākt papildu kapacitāti, kad vien tā ir nepieciešama, lieliskus funkcionalitātes rīkus, lietotnes, drošību ātrāk (bieži vien arī lētāk) par tradicionālajiem risinājumiem. Jums nav jāizvēlas starp savu uzņēmuma centru un mākoni. Apvienojiet abus, ja šāds risinājums piemērotāks jūsu uzņēmuma modelim.
Pārbaudiet, pirms uzsākt
Tādas mākoņplatformas kā Microsoft Azure piedāvā ērtas testēšanas vides iespējas, tāpēc pirms izmaiņu veikšanas varat pārbaudīt, kā jūsu mākoņrisinājums darbosies. Esam pieredzējuši, kā pret mākoņrisinājumiem skeptiski noskaņotie kļūst par aizrautīgiem to piekritējiem — nešaubīgi varam teikt, ka spēsim pārliecināt arī jūs par fantastiskajiem ieguvumiem, ko sniedz mākoņdatošanas platformas.
Ārkārtas atkopšanas risinājumi
Nav nekā labāka par drošības sajūtu, kad jūsu kritiskā sistēma ir nodublēta drošā vietā. Šādā veidā var minimizēt problēmu rašanās risku uzņēmuma fiziskajās telpās. Vai tā būtu mākoņdatošanas platforma Microsoft Azure vai kāda cita vieta, — mēs gādājam, lai jūsu uzņēmuma vitāli svarīgās darba lietotnes vienmēr darbotos.
Sadarbība ar Microsoft
Mēs esam ieguvuši uzņēmuma Microsoft partnera sertifikātu „Gold Certified Partner”, un tas nozīmē, ka mēs daudz ieguldām ikviena elementa izpētē un visu ieguvumu, kādus jūsu uzņēmumam var sniegt Microsoft produkti, izzināšanā. Privātais vai MS mākonis, dažādi virtualizācijas risinājumi vai optimālā licencēšanas modeļa izvēle — mēs esam vispiemērotākā komanda šim uzdevumam.
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt