Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Individuāli risinājumi

Mēs zinām, kā no nulles radīt sistēmas, kā arī specializējamies sarežģītu pielāgotu biznesa risinājumu nodrošināšanā. Datubāze, milzīga kritiskā sistēma vai vienkārša lietotne — mēs ar prieku liksim savas zināšanas lietā.

Pieteikties konsultācijai
No vienkāršas lietotnes līdz milzīgai CRM
Kritiskās sistēmas
Desmitgadēs gūta pieredze
Elastīga pieeja
Mēs piedāvājam programmēšanas risinājumus no A līdz Z. Esam vieni no pieredzējušākajiem izstrādātājiem valstī.
Mūsu pieredze runā pati par sevi
Mūsu izstrādātāju komanda ir kā specvienība IT jomā. Neskaitāmas programmēšanas metodes, pabeigti apjomīgi projekti, saspringti laika grafiki — mēs esam redzējuši to visu. Un mums tas patīk.
Elastīga pieeja projektu vadībai
Mēs pielāgojam darbplūsmas pārvaldību ikviena klienta vēlmēm. Waterfall, Agile vai kāda cita metode — esam gatavi pielāgoties. Mūsu projektu vadītāji ir zinoši un precīzi saziņā, tāpēc process, kas no sākuma varētu šķist milzīgs un sarežģīts, kļūst strukturēts un vienmērīgs.
Mūsu komandā ir izcili izstrādātāji
Datakom izstrādātāju komanda ir viena no ilgāk pastāvošajām un pieredzējušākajām visā valstī. Katram no mums ir sava specializācija, bet kopā esam spēcīga un daudzpusīga zinoša komanda ar iespaidīgu potenciālu, un tiksim galā ar jebkāda apjoma un sarežģītības projektu.
Sociālās apdrošināšanas informācijas sistēma - SAIS
Datakom komanda nodrošina konsultācijas SAIS sistēmas attīstības jautājumos,  programmatūras izstrādes pakalpojumus, noteikto attīstības vai uztērēšanas uzdevumu ietvaros. Sadarbība ar VSAA ir jau vairākus gadus un VSAA par Datakom saka šādi:...
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt