Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
HP Sure click
HP Sure Click
15/06/2020

 Vienkāršā valodā runājot, HP Sure click ir risinājums, kas bloķē ļaunprātīgas programmas un neielaiž tās  datorā, pārnesot atbildību par vīrusu atrašanos ierīcē, no lietotāja uz datoru! Problemātika, kuru HP Shure click atrisina, ir tāda, ka uzņēmumu tīkli parasti ir nodrošināti pret kiber uzbrukumiem, spēj tos atklāt un novērst, neizlaižot cauri savam aizsargmūrim, turpretim, ir pierādīts, ka tīkli, kurus izmanto mājsaimniecības, nav droši, aptuveni 80% no tiem pakļaujas uzbrukumiem. Šis ir nopietns risks uzņēmumam, it īpaši šajā periodā, kad tiek nodrošināts attālināts darbs. Jo, ja darbinieka dators, no kura tiek strādāts mājās, tiek uzlauzts, programmatūra piekļūst uzņēmuma datiem, kas rada nopietnus draudus uzņēmumam. 90% no ļaunprātīgajām programmām tiek saņemtas e-pastos, līdz ar to, ja nav aizsargmūris, kas nelaiž programmas cauri, risks, ka dati noplūdīs, ir ļoti liels. Tāpēc, HP vēloties aizsargāt savus klientus,  Sure Click risinājumu piedāvā BEZ MAKSAS līdz 2020. gada 30. septembrim.

Kā HP Sure Click strādā: Tas, nevis mēģina atklāt vai bloķēt ļaunprātīgās programmas, bet HP virtualizācijas tehnoloģijas atver dokumentus, mājaslapas viņu pašu virtuālo mašīnu konteineros, atsevišķi no citiem virtuālajiem konteineriem un citām serveru operētājsistēmām. Ļaunā programma tiek neitralizēta un ievietota konteinerā, kur tai nav iespējams nozagt, sabojāt lietotāja datus, vai ietekmēt serveru operētājsistēmas, vai saglabāties ierīcēs. Ļaunprātīgā programmatūra tiek iznīcināt, kad virtuālais konteineris tiek aizvērts. Atšķirība starp HP Sure Click un Sure Click PRO ir tāda, ka PRO versija aizsargā arī Office un PDF dokumentus un, tos var arī rediģēt, nezaudējot aizsardzību. Pamata versijā dokumentus var tikai apskatīt.

Izmantojot HP Sure Click, darbinieks var droši strādāt no jebkāda bezvadu pieslēguma, nebaidoties, ka ļaunprātīgās programmatūras piekļūs sensitīviem datiem, izmantojat HP sniegto bezmaksas iespēju un strādājat droši!

Plaška informācija pieejama pievienotajos failos! Vēršaties pie Datakom, mēs palīdzēsim!

Pielikumi:
Dalies
Dalies
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt