Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
HP servisa centrs

HP pilnvarotajā servisa centrā zinās, kā diagnosticēt un saremontēt jūsu HP ražojuma aprīkojumu, izmantojot tikai sertificētas rezerves daļas. Papildus tam piedāvājam ātru un izcilu servisu, precizitāti un centienus kļūt aizvien labākiem — tieši tādi mēs esam.

Pieteikties konsultācijai
HP „Preferred Partner Gold”
HP „First Service Delivery Partner”
Garantēta pakalpojumu kvalitāte
ISO 9001, ISO 14001 & ISO 27001
HP pilnvarotais servisa centrs, kas neapstājas pie sasniegtā. Dosimies pie Jums uz jebkuru vietu valstī, lai Jūsu HP iekārtas darbotos nevainojami.
Ne tikai servisa centrs
Esam izveidojuši ciešu partnerību ar HP. Divus gadus pēc kārtas esam ieguvuši HP partnerības statusu „Preferred Partner” un „First Service Delivery Partner”. Mūsu klientiem tas nozīmē ātrākus un personalizētākus risinājumus, ko piedāvā tirgū pazīstamākie HP speciālisti. Piedāvājam arī ļoti īpašu HP servisa centru. Gadu gaitā izietās apmācības devušas zināšanas par jaunākajām tehnoloģijām un nodrošina augstākās klases pakalpojumus jūsu uzņēmumam.
Izcila kvalitāte un padziļināta uzmanība detaļām
Mūsu akcents ir uzņēmuma darbība. Lai jūsu uzņēmuma aprīkojums darbotos kvalitatīvi, jums ir nepieciešama augstas kvalitātes aparatūra un programmatūra, ilglaicīgākas garantijas, kā arī savlaicīgi nodrošināti augstākās kvalitātes pakalpojumi. Mēs jums ieteiksim labākos pieejamos variantus, kas atbilst jūsu konkrētajām vajadzībām, un sniegsim piedāvājumu, kas jūs iepriecinās. Ātri.
Augsti pakalpojumu standarti. Jebkurā vietā Latvijā.
Tā kā darbojamies kā HP servisa centrs, mēs dodamies uz jebkuru vietu valstī, lai piegādātu, uzstādītu un apkoptu HP iekārtas, ko esam pārdevuši ar atrunātām garantijām, vai arī ko klients ir iegādājies kur citur. Mūsu speciālistu komanda dosies uz jebkuru vietu reģionā, lai nodrošinātu jūsu aprīkojuma savlaicīgu gatavību darbam.
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt