Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Efektivitāte

Kura programmatūru būtu ne tikai visefektīvākā, bet arī visizdevīgākā izmaksu ziņā? Kā veidot programmatūras licenču portfeli? Mūsu starptautiski sertificētie konsultanti ir gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem.

Pieteikties konsultācijai
Efektīvi programmatūras risinājumi
Sertificēti konsultanti
Vairāku piegādātāju partneris
24/7 palīdzības dienests
Vieda programmatūra efektīvai un drošai IT videi. Izveidosim tieši Jums vispiemērotāko programmatūras risinājumu paku.
Kāda funkcionalitāte jums ir nepieciešama? To nosakāt jūs.
Dažādi virtualizācijas risinājumi, dublēšanas, rezerves kopiju izveides vai drošības risinājumi, analītiskie rīki un darba lietojumprogrammas, privātie vai publiskie mākoņrisinājumi — mēs apvienosim jums nepieciešamo funkcionalitāti licenču portfeļa piedāvājumā, kas būs piemērots tieši jums.
Virtualizācija — piekļūstiet uzņēmuma videi no jebkuras vietas
Mūsdienu uzņēmumi attīstās tikpat ātri kā to darbinieki, kas parasti dienas gaitā atver darba lietojumprogrammas, izmantojot dažādu veidu ierīces. Mūsu eksperti, kuriem ir padziļināta pieredze virtualizācijas risinājumu jomā, sadarbībā ar Citrix un citiem ražotājiem palīdzēs jums izveidot vispiemērotāko risinājumu.
Cieša sadarbība ar lielākajiem zīmoliem
Mūsu komanda lepojas ar starptautiski sertificētiem konsultantiem, kuriem ir plašas zināšanas par to ražotāju produktu portfeļiem, ar kuriem mēs sadarbojamies — HP, IBM, Microsoft, Citrix un daudziem citiem. Gadu gaitā esam attīstījuši ciešas lietišķās attiecības ar partneriem, kā arī pilnībā spējam izstrādāt konkrētām vajadzībām atbilstošus risinājumus.
Vēlies uzdot jautājumu?
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt