Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
E-bibliotēka COLIBRUM

Vai jums ir liela apjoma digitalizēti materiāli, ko vēlaties kopīgot? Colibrum ir programmatūra, ko meklējat. Šis mūsu izstrādātais novatoriskais IT risinājums ievieš nākotnes tehnoloģijas bibliotēkās.

Pieteikties konsultācijai
Kļūt par izplatītāju
Vienkārša piekļuve
Saziņa ar lasītājiem
Zināšanu kopīgošana
Spēliskošanas aspekti
Interaktīvs portāls digitalizētiem bibliotēku materiāliem. Pieejami gan viedtālruņos, klēpjdatoros, gan planšetdatoros.
Krasas izmaiņas lasīšanas iespējās
Tas ir tik vienkārši: saglabā — izlasi — dalies. Digitalizētos materiālus var vienkārši saglabāt un piegādāt lasītājiem, sniedzot iespēju tos apspriest un dalīties pieredzē. Tādējādi sabiedrības kultūras mantojums kļūst daudz pieejamāks visiem.
Piekļuve, atrodoties ceļā
Colibrum nodrošina publicēto materiālu pieejamību lasītājiem viedtālruņos, planšetdatoros un klēpjdatoros, lai arī kur viņi atrastos. Turklāt iespēja kopīgot saturu, izmantojot sociālos tīklus, palielina auditorijas ieinteresētību.
Jauns veids, kā uzrunāt lasītājus
Mūsdienās bibliotēku kā saziņas centru loma mazinās. Viens no Colibrum svarīgākajiem uzdevumiem ir palīdzēt tām atgūt sabiedrisko centru funkciju. Colibrum var izmantot kā platformu saziņai ar ieinteresētiem cilvēkiem un palielināt viņu iesaistīšanos un mijiedarbību.
Pamatā izmantotā tehnoloģija
Colibrum sastāv no četrām daļām — datubāze, portāls periodisko izdevumu apskatei, portāls atsevišķa periodiskā izdevuma lasīšanai un meklētājprogramma. Šīs daļas var fiziski izvietot uz viena no vairākiem serveriem, lai panāktu optimālu resursu izmantojumu, sistēmas veiktspēju un drošību.
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt