Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Durvis IS

Neatkarīgi no nozares prasībām mūsu aktīvu pārvaldības programmatūra var padarīt jūsu uzņēmumu vēl efektīvāku. Jebkurš ar jūsu uzņēmuma aprīkojuma pārvaldību saistītais uzdevums ir viegli uzraugāms.

Pieteikties konsultācijai
Kļūt par izplatītāju
Uzskaitāmība
Statusa atskaites
Uzturēšanas pārvaldība
.
Pielāgojamība konkrētām vajadzībām
Uzdevumu un aktīvu pārvaldības sistēma jūsu uzņēmuma efektivitātes nodrošināšanai. Esiet ieguvēji pateicoties mūsdienu tehnoloģijām.
Durvis uz jaunu efektivitātes līmeni
DURVIS ir rīks aprīkojuma pārvaldības paradumu ievērojamai efektivitātes paaugstināšanai. Gūstiet izpratni par tēriņiem attiecībā uz konkrēto aprīkojuma vienību, noskaidrojiet, vai kāda iekārta nav dīkstāvē vai ir neproduktīva, saņemiet atgādinājumu par savlaicīgu rezerves daļu pasūtīšanu. Jūsu uzņēmums vienmēr būs ieguvējs.
Mēs ņemam vērā jūsu uzņēmuma specifiku
Ikvienam uzņēmumam ir konkrētas normas un noteikumi, kas ir jāievēro. Tāpat ir arī jāievēro ļoti daudzu vienošanos un apkopes līgumu prasības. DURVIS uzskaita to visu, nodrošinot jums pilnīgas un precīzas statusa atskaites.
Iekļaujiet jebkādas papildu funkcijas, kas var būt nepieciešamas
Vai nepieciešama papildu funkcionalitāte vai nozarei specifiski uzdevumi? Pastāstiet mums par problēmām, kuras nākas risināt ikdienas aktīvu pārvaldībā, un mēs nodrošināsim, lai DURVIS parūpētos arī par tām.
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt