Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Datu krātuves sistēmas

Mēs ne tikai nodrošināsim jums nepieciešamo datu krātuves aprīkojumu, programmatūru un integrētos risinājumus, bet arī, izmantojot savas zināšanas, sastādīsim jūsu datu krātuves portfeli visefektīvākajā veidā. Lai arī kādas būtu jūsu uzņēmuma kritiski svarīgās vajadzības vai apjomīgie datu risinājumi, mēs gādāsim, lai jums būtu pieejamas visas iespējas panākumu gūšanai.

Pieteikties konsultācijai
Vairāku piegādātāju partneris
IBM biznesa partneris krātuves sistēmu jomā
Huawei pilnvarotais servisa centrs
24/7 palīdzības dienests
Mēs esam universāls pakalpojumu sniedzējs, vairāku piegādātāju patneris. Spējam nodrošināt pilnu IT pakalpojumu ciklu.
Nemeklējiet neko citu — mēs sniegsim visu nepieciešamo
Mēs nodrošināsim pilnu pakalpojumu ciklu — sākot no pareizā aprīkojuma izvēles līdz pat vēlamā risinājuma arhitektūras izstrādei, veiktspējas pārbaudei, uzstādīšanai jūsu uzņēmuma telpās un turpmākās uzturēšanas nodrošināšanai.
Piedāvājam tirgū labākos risinājumus
Mūsu partnera IBM piedāvātās vairāk nekā 300 dažādās atmiņas ierīces un datu jotabaitu ietilpība apmierinās visas jūsu vajadzības. Apvienojot IBM un citu ražotāju piedāvāto aparatūru, IBM Spectrum Storage var ievērojami samazināt izmaksas noteiktās vidēs. Datakom šobrīd Latvijā ir vienīgais IBM biznesa partneris, kas nodrošina IBM atmiņas ierīces.
Citi rīki lieliskiem rezultātiem
Lai datu krātuves vides padarītu vēl drošākas un lietotājam draudzīgākas, mēs piedāvājam dažādus pārvaldības un virtualizācijas risinājumus. Papildus efektīvai partnerībai ar ražotājiem, piedāvājam arī mūsu pašu sertificētos servisa centrus, ātru reaģēšanas laiku un Datakom speciālistus, kas strādā ar izcilu precizitāti, — jums vairs itin nemaz nav jāraizējas par jūsu datiem.
Mēs vienmēr esam līdzās
Mēs lepojamies ar savu speciālistu komandu, kas ir viena no ilggadīgākajām un pieredzējušākajām mūsu valstī. Mūsu darbinieku pieredze ir gūta visu veidu un apjomu projektos un viņi nekad nepārstāj apgūt jaunas zināšanas, tādējādi nodrošinot pārdomātu lēmumu pieņemšanu un nemainīgi kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu Datakom klientiem.
IBM FlashSystem 9100
IBM FlashSystem 9100 IBM mūs iepazīstina ar jauno datu glabātuves IBM FlashSystem 9100 sēriju. Lai gan šī sērija būs pieejama augusta beigās, mēs jau tagad varam iepazīties ar tās unikalitāti. ...
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt