Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Dati mākonī

Gan vidējiem, gan lieliem uzņēmumiem ar lielu datu apjomu nav nekā labāka par mākoņrisinājumu, kas padarīs uzņēmuma darbību daudz efektīvāku. Mēs jums pastāstīsim, kā to panākt.

Pieteikties konsultācijai
Microsoft „Gold Certified Partner”
Mākoņtestēšanas vide
24/7 palīdzības dienests
Kompetenti konsultanti
Glabājiet, kopējiet un atkopiet datus mākonī, vienalga vai esat mazais, vidējais vai lielais uzņēmums. Šis risinājums ir piemērots ikvienam.
Aizsargājiet savus datus
Kā Microsoft „Gold Certified Partner” sertifikāta ieguvēji, piedāvājam mākoņdatošanas risinājumus, ko nodrošina Microsoft - pirmais mākoņpakalpojumu sniedzējs, kas ieviesa mākoņpakalpojumu privātuma standartu ISO Nosakiet apjomu un maksājiet par patērēto.
Nosakiet apjomu un maksājiet par patērēto
Pateicoties jaunākajām mākoņdatošanas platformām, ikviens var ātri palielināt vai samazināt kapacitāti atbilstoši pieprasījumam, līdz ar to mainās arī izmaksas. Tādējādi šis pakalpojums kļūst pieejams arī mazākiem uzņēmumiem.
Mākoņdatošana - mūsu ikdiena
Mākoņdatošana nemanāmi kļuvusi par mūsu ikdienu Mākoņdatošana strauju attīstību uzsāka pirms vairākiem gadiem līdztekus ar skepses pilnām prognozēm par nozares turpmāku attīstību, kas galvenokārt tika saistītas ar bažām par datu...
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt