Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Datakom IT infrastruktūra
SIA “Datakom” sadarbībā ar “IBM” piedāvās finansēšanas pakalpojumus uzņēmumiem
21/04/2017

Informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmums SIA “Datakom” turpmāk saviem klientiem piedāvās visā pasaulē pazīstamos IBM biznesa finansēšanas pakalpojumus. Tie būs pieejami vairākos līmeņos, sniedzot atbalstu tehnoloģisko risinājumu iegādē un uzņēmējdarbības attīstībā.  

Sadarbībā ar tehnoloģiju gigantu “IBM” SIA “Datakom” klientiem piedāvās globālās finansēšanas pakalpojumus trijās kategorijās un iespējas iegādāties “IBM” tehnoloģiskos risinājumus: palīdzība klientam nepieciešamo tehnoloģisko risinājumu iegādē, izmantojot līzinga vai aizdevuma pakalpojumus, palīdzība ražotājiem – finansiāls atbalsts tehnoloģiju izstrādātājiem un izplatītājiem, kā arī ieguldījumu atgūšanas pakalpojumi – produktu pārstrāde, atpirkšana vai tālākā pārdošana.

“IBM” rīcībā esoši pētījumu rezultāti rāda, ka klienti bieži vien nemeklē finansēšanas pakalpojumu/konsultāciju iespējas, jo nav par tām informēti. Bieži dažādi uzņēmējdarbības plāni netiek attīstīti, jo autoriem pietrūkst finanšu līdzekļu, ir neelastīgi/neizdevīgi kreditēšanas vai konkrēta darījuma noteikumi utt.

“Neinformētības un nezināšanas dēļ dažādos pārdošanas vai iegādes darījumos uzņēmumi var zaudēt lielas naudas summas. Izmantojot IBM piedāvātos pakalpojumus, klients varēs saņemt augsti kvalificētu un pieredzējušu ekspertu konsultācijas un cita veida palīdzību, nodrošinot, ka plānotais darījums, pirmkārt, notiek un otrkārt – notiek viņam visizdevīgākajā veidā,” saka SIA “Datakom” valdes priekšsēdētājs Uldis Semeiks.

“Sākot ar aprīli, visās Baltijas valstīs IBM nodrošina finansēšanas programmu “IBM Global Financing”, sniedzot vietējiem uzņēmumiem lielākas iespējas uzņēmējdarbības attīstīšanā. Esam gandarīti, ka par projekta koordinatoriem Baltijas reģionā kļuvis mūsu zelta partneris “Datakom”,” uzsver “IBM” Biznesa partneru vadītājs Baltijas valstīs Giedrius Zukauskas.

International Business Machines Corporation (IBM) ir pasaulē lielākais informācijas tehnoloģiju programmatūras un pakalpojumu uzņēmums ar vairāk nekā 100 gadu pieredzi. Ar pārstāvniecībām vairāk nekā 170 valstīs un vadību Ņujorkā IBM spēj piesaistīt pasaules gaišākos prātus, lai palīdzētu saviem klientiem – uzņēmumiem, valdībām un organizācijām – saglabāt konkurētspēju un atbildēt uz mūsdienu izaicinājumiem.

 

Dalies
Dalies
Vēlies uzdot jautājumu?
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt