Datakom
Par mums
Pakalpojumi
Kontakti
Datakom un Huawei Enterprise 2017
Ārkātas stāvoklis – lieliska iespēja modernizēt biznesu!
20/03/2020

Pateicoties tehnoloģiju izaugsmei arī ārkārtas situācijā spējam nodrošināt uzņēmumu un valsts iestāžu darbību, tiesa gan, ja ir attiecīgs, tehnoloģiskais aprīkojums. Šobrīd liela daļa nodarbināto, ne tikai Latvijas, bet pasaules mērogā, darbus veic attālināti, izmantojot iespēju / obligātos nosacījumus, strādāt ārpus biroja. Šajā situācijā šķietami lielākais ieguvējs ir darbinieks, taču arī darba devējs šajā situācijā var baudīt vairākas priekšrocības – izveidojām TOP 3 apkopojumu .


  • Motivācija modernizēt un efektivizēt uzņēmuma darbību un organizatoriskos procesus

Kādreiz darbs ārpus biroja šķita vien pārdroša fantāzija, jo bija grūti iedomāties, kā var veikt pienākumus bez dažādiem dokumentiem, kas pieejami tikai darba vietā. Mūsdienās teju visi darba faili un nepieciešamās programmas glabājas datoros, serveros, un tehnoloģiskie risinājumi šiem failiem ļauj piekļūt no jebkuras viedierīces, jebkurā vietā un laikā. Tā, piemēram, to nodrošina darbvirsmas virtualizācijas iespēja, kas paredz, ka virtualizēta darbvirsma tiek glabāta centralizētā vai attālinātā infrastruktūrā, nevis fiziskajā ierīcē. Proti, operētājsistēma, lietojumprogrammas un dati tiek nodalīti no ierīces un pārcelti uz datu centru, kur tiek centralizēti pārvaldīti un uzglabāti, tādā veidā nodrošinot piekļuvi jebkurai lietojumprogrammai un informācijai neatkarīgi no tās atrašanās vietas un vienlaikus saglabājot personalizētās lietošanas iespējas pat ierīču maiņas gadījumā. Šo pakalpojumu, kas ilgtermiņā ļaus ietaupīt uz dažādu ierīču pārvaldību un uzturēšanu (jo nepieciešamie dati un programmas uzglabāsies vienā serverī), piedāvā Datakom.

  • Nodrošināta biznesa nepārtrauktība

Ja tiek nodrošināta iespēja strādāt attālināti, darbinieks teju jebkurā situācijā spēs “pieslēgties” darbiem. Īpaši būtiski tas ir dažādās ārkārtas situācijās. Šāda iespēja nodrošina biznesa nepārtrauktību, ļaujot uzņēmumam nodrošināt klientu apkalpošanu bez pauzēm. Liela loma šeit ir arī iepriekšminētajai darbvirsmas virtualizācijai, kas darba failiem ļauj piekļūt jebkurā laikā un vietā.

  • Apmierinātāki un produktīvāki darbinieki

“Mobilie darbinieki”, kuru darba laiks šobrīd ir elastīgs un vidi iespējams bieži mainīt, ja to drīkst darīt, ņemot vērā noteiktos ierobežojumus dažādām cilvēku grupām, visticāmāk būs lojāli darbinieki savam uzņēmumam. Viņiem tika dota iespēja turpināt strādāt neapdraudos savu vai savas ģimenes locekļu veselību. Šādi uzņēmumi, kas attīstās tehnoloģiski un domā par savu darbibieku labklājību var ietaupīt resursus jaunu cilvēku meklēšanai un jauno darbinieku mācībām, jo esošie retāk uzteiks darba attiecības.
Ja tavam uzņēmumam vēl nav attiecīgās tehnoloģijas, lai nodrošinātu attālinātu darbu, vērsies pie Datakom!

Dalies
Dalies
Vēlies uzdot jautājumu?
Sazinies ar mums »
Par būtisko Datakomā
Jaunumi »
Pievienojies profesionāļiem!
Vakances »
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt
Ziņojums
Sūtīt